Click aici »

Medic specialist medicina de familie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
11-01-2018
Data actualizare
11-01-2018

Descrierea postului

Medic specialist medicina de familie sau medic rezident an 3 in specialitatea medicina de familie;
Va efectua inclusiv examinari clinice generale in vederea controalelor de medicina muncii;
La solicitare, se va deplasa, impreuna cu restul echipei medicale la sediul companiilor (in vederea efectuarii controalelor medicale generale).

Cerinte

Autorizatie de libera practica in specialitatea medicina de familie
Abilitati de comunicare, empatie cu pacientul
Capacitate foarte buna de organizare a timpului de consultatii
Persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
Capacitate de sinteza si analiza
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
Cunostinte minime operare calculator
CV cu fotografie

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonus in functie de performante