Click aici »

Medic specialist in specialitati medicale

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-01-2016
Data actualizare
31-03-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Studii postuniversitare

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Doua posturi de medic specialist in specialitati medicale cu norma intreaga, disponibile.

Preferabil neurologie, psihiatrie, medicina interna.

Cerinte

Este necesar avizul de libera practica al colegiului medicilor din Romania, diploma de absolvire a fac de medicina, diploma de medic specialist, domiciliu in judetul Timis.