Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
03-08-2017
Data actualizare
06-08-2020

Descrierea postului

POST CORNETU, Sos ALEXANDRIEI nr. 140, in fostul PRIMARIE, in centru,  fiind situat la 10 KM DE BUCURESTI, Ilfov, pe sosea cu 4 benzi de circulatie, cu pasaj peste linia de Centura a Bucurestiului, in relatie cu CASIF, promovare firma, munca de teren, consultatii, tratamente, la cabinet, EKG, ecografie abdominala, SPIROMETRIE, analize + colaborare locala, in cadrul firmei cu cabinet ORL.

Cerinte

Medic orice nivel de pregatire, chiar si pensionar, pesoana linistita, bune relatii cu colegii si pacientii, dornic de perfectionare, competenta ECOGRAFIE, cunostinte efectuare EKG, SPIROMETRIE (NU OBLIGATORIU).

Oferta (bonusuri, beneficii)

600 EURO, tichete de masa, tichete cadou, participare la toate activitatile stiintifice, perfectionare + 50% din incasarile cash pentru EKG, ECOGRAFII, SPIROMETRIE.