Click aici »

Medic specialist cardiolog

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Israel, Moldova
Oras(e)
Bucuresti, Toate orasele Bucuresti Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
05-04-2012
Data actualizare
08-08-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Centru medical de specialitate, compus din spital cu spitalizare continuua si ambulator, angajeaza medic specialist cardiolog, pentru exm si tratament de specialitate.

Cerinte

Dornic sa lucreze cu CASMB si macar 1 zi/saptamana la Punctul de lucru,BARAGADIRU/Ilfov.
buna colaborare cu pacientii, colectivul si alti medici care ne solicita servicii de specialitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-localizare unitatii in ZONA O-CENTRALA a BUCURESTIULUI=CALEA DOROBANTILOR 32A, sector 1+suplimentare salariu pt.Bragadiru/ilfov
-adresabilitate mare
-dotare moderna
-personal mediu bine pregatit profesional
--salariu negociabil,bonuri de masa si cadou.