Click aici »

Medic specialist alergolog

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
05-09-2012
Data actualizare
08-08-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Examene si tratamente de specialitate, toate varstele, in relatie cu CASMB/ilfov

Cerinte

Orice nivel profesional, chiar si pensionari; persoana linistita, cooperanta, dornica sa se perfectioneze continu, bune relatii cu pacientii si colegii;
CONSULTATII SI TRATAMNETE 1 ZI/SAPTAMANA,la Punctul de lucru oras Bragadiru,Sos.Cliceni,ilfov.=remunerare suplimentara!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu bun, negociabil, bonuri cadou si de masa