Click aici »

Medic rezident sau cu experienta

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
750 EUR
Bucuresti, Pitesti, Rimnicu-Vilcea, Slatina, Targu Jiu Bucuresti Pitesti Rimnicu-Vilcea Slatina Targu Jiu
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
25-09-2013
Data actualizare
30-07-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Cautam medici rezidenti sau cu experienta pentru colaborare in domeniul terapiei cu plante, al nutritiei si al terapiei cu biorezonanta.

Cerinte

Deschidere catre medicina holistica.
Cunoasterea altor terapii alternative constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata este in functie de performanta si realizari.
Castigul lunar variaza de la 100 la 1000 Euro.
Nu exista program impus de companie, timpul necesar fiind de la 2 la 8 ore zilnic.