Click aici »

Medic generalist pentru Franta

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
30-01-2014
Data actualizare
30-01-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Franceza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam medic generalist, vorbitori de limba Franceza, pentru lucru in Franta si tehnician proteze audio
Disponibilitate de plecare in scurt timp
- primim cv-uri si pe siteul firmei DecoMeuble ro
(la mailul de Resurse Umane: deco_cv yahoo com)

Interviurile se vor tine prin telefon sau internet (prin SKYPE) in prima faza, din care se aleg 2-3 persoanecare se vor prezenta la biroul din Arges sau Bucuresti

Cerinte

Vorbitor de limba Franceza la un nivel mediu sau avansat (CV-rile SE VOR PRIMI NUMAI TRADUSE IN FRANCEZA)
- experienta necesara de minim 2-3 ani
- disponibilitate de plecare imediata (durata de intocmire a actelor 3-7 zile)

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se ofera contract full-time pe perioada de 3, 6, 12 sau 24 luni (in functie de experienta)
- se ofera cazare (langa punctul de lucru) - mobilata si utilata
- se asigura gratuit transportul pana in Franta si retur la finalul contractului
- salariu in euro sub forma de diurna - suma de discuta la interviu