Click aici »

Mecanici utilaje grele - Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
27-10-2016
Data actualizare
27-10-2016

Descrierea postului

Rentacred-HR Agency Recruteaza Mecanici Utilaje Grele cu calificare.
Recrutam persoane dinamice cu forta de munca cu abilitati practice, abilitati de a lucra in mod independent si de a organiza sarcinile de lucru zilnice.

Detaliile Job-ului:
-Servici de intretinere utilaje grele.
-Gasirea defectelor pe vehicule.
-Repararea sau revizuirea lor.
-Lucrari de intretinere preventive.

Cerinte

-Experienta anterioara pe un post similar minim 2 ani.
-Limba engleza nivel conversational.
-Permis de conducere-categoria B.
-Masina proprie.
-Experienta de munca in sudura constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare: 11,85 euro-13,91 euro/ora brut, cu posibilitate de a efectua ore suplimentare.

Cazare contracost: 85 euro /saptamana, se vor retrage din prima saptamana de salarizare.

Contract de munca pe o perioada de 1 an, cu posibilitate de prelungire.
Asigurare medicala.