Click aici »

Mecanici intretinere

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

- Monitorizeaza curatarea si intretinerea pieselor, monitorizare uzura;
- Executarea lucrarilor de mentenanta preventiva si a reviziilor tehnice;
- Efectuarea reparatiilor la echipamentele si utilajele aflate in sectia de productie;
- Prevenirea aparitiei defectiunilor prin efectuarea regulata a operatiunilor de intretinere, conform planului de intretinere a utilajelor;
- Participarea la instruirea operatorilor din departamentul de productie privind intretinerea minimala a utilajelor, necesara pentru buna functionare a acestora;
- Participarea la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi, conform standardelor companiei.

Cerinte

Candidatul ideal
- Studii medii tehnice;
- Minim 2 ani experienta intr-un post similar in domeniul intretinerii preventive a utilajelor;
- Cunostinte minime de limba engleza constituie avantaj;
- Cunostinte minime de operare PC;
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa;
- Disponibilitate de a lucra in schimburi;
- Abilitati de analiza si planificare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- Mediu de lucru modern si organizat;
- Pachet salarial atractiv;

Despre companie
Clientul nostru este o cunoscuta companie care activeaza in domeniul automotive oferind clientilor din domeniul auto sisteme de inchidere, sisteme de interior, motoare, electronice si sisteme de plafoane.