Click aici »

Mecanici auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Bulgaria, Yugoslavia
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
12-10-2018

Descrierea postului

Mecanici autoTR, OT, DJ, GJ, VL/ BG: VIDIN, KOZLODUY, PLEVEN, MONTANA / SERBIA: NEGOTIN

- Intretine si repara masinile conform indicatiilor sefului de atelier
- Completeaza zilnic ordinele de misiune
- Mentine in stare buna instrumentele de lucru din dotare
- Respecta procedurile si normele prevazute in manualele de garantie

Cerinte

- Calificare de mecanic agricol/ auto
- Experienta in domeniul reparatiilor de utilaje agricole/ constructii/ auto de minim 3 ani
- Cunostinte temeinice de mecanica, hidraulica si electrica
- Cunostintele privind programele de identificare piese si programele de diagnoza constituie un avantaj
- Cunostinte medii/minime  de limba romana si engleza
- Permis de conducere categoria B- constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea atractiva functie de experienta si de performanta.

Trimite CV