Click aici »

Mecanici auto - camion pentru Olanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Netherlands,The
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
30-11-2015
Data actualizare
09-12-2019

Descrierea postului

Suntem in cautare de Seniori si Juniori mecanici auto - camion - pentru o companie foarte respectabila din Olanda! Se ofera sansa de a intemeia o cariera de succes in acest domeniu, cat si de invatare meserie pentru cei incepatori!

Cerinte

- Munca se desfasoara intr-un centru de service pentru camioane
- Diagnosticare stare, intretinere si reparatii camioane
- Realizarea unor reparatii mai usoare la frane si alte parti (nu motor!)
- Munca independenta, precisa, rapida.
- Se lucreaz? intr-un singur schimb.
- Experienta relevanta in domeniu
- Cunoasterea sistemelor mecanice, electrice si hidraulice
- Capacitate buna de diagnosticare
- Cunostinte de utilizare a calculatorului
- Disponibilitate de a lucra ore suplimentare in perioadele aglomerate
- Precizie, flexibilitate
- Cunostinte de lb. engleza constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitate de colaborare pe termen foarte lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Pe timpul sederii in Olanda aveti ajutorul unui coordonator vorbitor si de limba romana, 24/7
- Salarul de inceput: 350 ? net / saptamana pentru Seniori, respectiv 250 ? net / saptamana pentru Juniori, cu cazare inclusa (camera proprie). Salarul se va renegocia dupa cateva luni de lucru si experienta acumulata
- Se ofera masina de lucru Eastmen, in caz de nevoie, folosita si pentru uz propriu
- Cel mai avantajos pachet de asigurare medicala in Olanda ?
- Contract de munca full-time, pe perioada nedeterminata de timp