Click aici »

Mecanic utilaje

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
27-12-2014
Data actualizare
19-02-2021

Descrierea postului

Ce vei experimenta in primele saptamani:
- Vei face cunostinta cu colectivul si stilul de lucru;
- Vei face cunostinta cu produsele;
- Vei face cunostinta cu procesul de lucru

Ce va trebui sa faci in fiecare zi:
- Vei demonta pompe de vid;
- Vei curata piese;
- Vei constata problemele pompelor;
- Vei gasi rezolvare la problemele pompelor ;
- Vei schimba piesele uzate, defecte;
- Vei reasambla pompele de vid

Cerinte

Cerinte/Competente
- Sa ai cunostinte de baza tehnice/mecanice;
- Sa fii pasionat de mechanica;
- Sa fii sociabil;
- Sa fii puncual;
- Sa fii disciplinat si ordonat;
- Sa fii responsabil si atent la detalii

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce vei primi de la noi:
- Un loc de munca stabil, pe termen lung;
- Un salariu motivant, in prima luna 2800 lei, a doua luna 3000 lei, dupa care, crestera va fi in functie de cunostinte, experienta si progrese + al 13-lea salariu;
- Cafea si racoritoare pe care le poti savura in bucatarie s-au in curte alaturi de colegi

Unde iti vei petrece zilele:
Multiprod Vacuum isi desfasoara activitatea in sectorul industrial din 2011, comercializand produse de vid si reparatii pompe de vid, in Cluj-napoca pe Taietura Turcului 54. Echipa noastra de 8 persoane, spera ca in scurt timp se va extinde la 10 persoane.

Daca esti interesat/a de postul oferit, trimite-ne CV-ul

Te asteptam cu drag in echipa noastra.