Click aici »

Mecanic utilaje agricole

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura, Reparatii/Service
Data introducerii
19-11-2019
Data actualizare
19-11-2019

Descrierea postului

Diagnostic, reparatii in garantie si post garantie;
Efectueaza inspectia si pregatirea utilajelor;
Efectueaza receptia echipamentelor, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele;
Monteaza, pune in functiune si repara utilajele agricole (tractoare, pluguri, discuri, semanatoare, cositoare etc);
Se deplaseaza la sediul clientului pentru punerea in functiune/intretinerea echipamentelor;
Localizeaza si diagnosticheaza corect defectul utilajului, stabileste necesarul de piese de schimb pentru finalizarea reapartiei;
Identifica piesele de schimb necesare interventiilor.

Cerinte

Experienta in domeniul tehnic;
Studii medii - constituie un avantaj;
Disponibilitate de a se deplasa in tara in vederea realizarii lucrarilor necesare;
Permis de conducere categoria B - obligatoriu;
Interes pentru echipamentele agricole;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Job stabil;
Salariu motivant si bonuri de masa;
Weekenduri si sarbatori legale libere;