Click aici »

Mecanic - Prelucrator prin aschiere Statie Mecanica

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
05-02-2018
Data actualizare
05-02-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Receptia si curatirea tavalugilor (piese specifice industriei de morarit)
Inspectia vizuala si evaluarea starii de uzura
Prelucrarea mecanica pe masina de rectificat cilindru
Realizarea canelurilor pe masina speciala de rifluit
Pentru cilindrii netezi, realizarea operatiei de sablare
Controlul de calitate si intocmirea documentatiei
Ambalarea in folie de polietilena
Ambalarea si fixarea tavalugilor pe paleti
Incarcarea si descarcarea tavalugilor in camion (cu motostivuitor)

Cerinte

Studii tehnice - specializarea mecanica
Limba Engleza