Click aici »

Mecanic - lacatus mecanic

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Constanta, Ilfov Bucuresti Constanta Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
09-01-2018
Data actualizare
09-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in unul din domeniile: Industrie, Inginerie, Reparatii/Service
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Demontare si reinstalare mecanica echipamente industriale si tipografice.

Cerinte

Experienta privind utilizarea sculelor si dispozitivelor specifice mecanice + lacatuserie (subler, micrometru, taiere cu disc, sudura standard etc.).
Disponibilitate deplasari in tara si strainatate.
Carnet cat. B, engleza reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu net de inceput 750Euro. Bonus al 13-lea salariu, bonus Paste si de succes la finalizare lucrare.
Cazare hotel, masa, transport local si avion acoperite integral de firma.