Click aici »

Mecanic intretinere

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Sacele Sacele
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
15-04-2018
Data actualizare
15-04-2018

Descrierea postului

- executarea lucrarilor de intretinere preventiva, si de reparatii a instalatiilor si utilajelor
- ia cunostinta de defectiunile semnalate si executa lucrari de remediere a acestora
- repara si intretine utilajele din dotarea societatii
- diagnosticarea defectiunilor aparute la mecanismele utilajelor
- comunica toate defectele, functionarile anormale sau deficientele sesizate in timpul supravegherii fiecarui utilaj sau echipament sefului direct
- asigura functionarea la parametrii corespunzatori

Cerinte

- studii medii - profil mecanic/tehnic
- experienta profesionala - minim 1 an
- seriozitate, disciplina, adaptabilitate, atentie la detaliu, lucru in echipa
- capacitate de organizare si planificare, indemanare si precizie

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial atractiv
- loc de munca stabil

Trimite CV