Click aici »

Mecanic de intretinere Belgia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Belgium
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
13-02-2018
Data actualizare
11-12-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Sunteti responsabil de intretinerea si reparatiile preventive si curative ale liniilor de productie si ambalare.

Cerinte

Aveti cunostinte practice de electricitate si mecanica (hidraulica si pneumatica). Sunteti dornic sa invatati, flexibil si aveti o mentalitate pro-activa pentru a rezolva problemele intampinate. Aveti cunostinte bune de operare a calculatorului si vorbiti conversational limba engleza. Puteti lucra in mod independent.

Program de lucru: 3-12; 7:30-16 sau de la 12 pana la finalizarea productiei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract de munca in Belgia
- salariu la nivelul competentelor