Click aici »

Mecanic auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
30-05-2013
Data actualizare
30-05-2013

Descrierea postului

Mecanic auto responsabil de reparatii ale autovehiculelor de mare tonaj

Cerinte

- Experienta in repararea autovehiculelor de mare tonaj;
- Intretinerea mijloacelor de transport inainte de plecarea in cursa;
- Urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni;
- Realizarea reparatiilor necesare la mijloacele auto;
- Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
- Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate;
- Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport;
- Realizarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu avantajos, conditii excelente de munca,