Click aici »

Mecanic auto

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
02-08-2012
Data actualizare
02-08-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Angajam mecanici auto cu experienta in reparatii autoturisme si autoutilitare usoare pentru service multimarca.

Cerinte

Sa fie pasionat de munca sa, sa aiba abilitatile necesare (sa demonteze si/sau remonteze cu usurinta si fara sa strice piese, componente defecte) sa lucreze curat, ingrijit, sa-si asume responsabilitatea lucrarii executate, sa aiba initiativa, spirit de echipa.

Sa detina calificare de mecanic auto (scoala profesionala sau diploma/cerificat de calificare/recalificare sau liceu mecanic).

Oferta (bonusuri, beneficii)

La interviu