Click aici »

Mecanic auto

Nivel cariera
Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
26-06-2012

Descrierea postului

- dezvoltarea activitatii de service auto: intretinere si reparatii auto (mecanica, electrica), cresterea calitatii serviciilor,
- cunostinte in sisteme de injectie, sisteme de franare, motoare diesel si benzina, transmisie, directie, electricitate auto,
- reparatii si inlocuiri ale diferitelor piese, ansamble si subansamble, precum si a accesoriilor acestora (ex: motoare, cutii de viteza, ambreiaje, sisteme de franare, alternatoare, sisteme mecanice, hidraulice si pneumatice),
- producerea si reconditonarea partilor componente, asamblarea accesoriilor masinii, intretinerea periodica si garantarea inspectiilor / reparatiilor precum si indeplinirea unei game largi de lucrari de reparatii.

Cerinte

- studii de specialitate in domeniul mecanic,
- experienta in domeniu de minim 3 ani,
- capacitate de organizare,
- abilitati de rezolvare ap roblemelor,
- sa se priceapa la cutia de viteze.

Oferta (bonusuri, beneficii)

se discuta la interviu.