Click aici »

Mecanic auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
10-01-2011
Data actualizare
10-01-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

? Intretinerea mijloacelor de transport inainte de plecarea in cursa;
? Urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni;
? Realizarea reparatiilor necesare la mijloacele auto;
? Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
? Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate si predarea la timp catre compartimentele autorizate;
? Respectarea normelor de protectie a muncii si PSI;
? Executa si alte sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea companiei.
? Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport;
? Neindeplinirea totala sau partiala sau indeplinirea defectuoasa a sarcinilor specificate in fisa postului, constituie motiv de sanctionare, inclusiv cu desfacerea contractului individual de munca, conform prevederilor Codului Muncii.
- Realizarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport;

Cerinte

Experienta
Studii medi
Cunostinte tehnice in domeniu solide.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Relatii la telefon.