Click aici »

Mecanic auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
30-04-2019
Data actualizare
06-05-2019

Descrierea postului

Compania noastra desfasoara activitati de service auto si vanzare de piese de schimb auto. In vederea sustinerii planurilor noastre de dezvoltare suntem in cautarea unui coleg capabil si profesionist care sa acopere cu succes responsabilitatile pozitiei de Mecanic Auto (Bucuresti).

Cerinte

- Realizarea in bune conditii a lucrarilor de constatare mecanica generala, intretinere si reparatii a autovehiculelor (calitate ireprosabila, timp scurt, interactiune profesionista cu clientii);
- Asigurarea satisfactiei, loialitatii si a dorintei de recomandare a clientilor;
- Organizarea propriilor resurse si activitati;
- Cooperarea si lucrul impreuna cu colegii din cadrul companiei;
- Respectarea normelor de securitate a muncii si PSI.
- Harnic, muncitor;
- Interesat de calitate, atentie la detalii, bun finalizator;
- Capabil sa lucreze independent;
- Bine organizat;
- Comunica bine cu clientii si colegii;
- Orientat catre servirea clientilor;
- Bun om de echipa, ajuta, colaboreaza bine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Oras: Bucuresti;
- Localizare: in incinta Autovit SA (Vitan);
- Website: www.serviceautovitan.ro;
- Salariu: 4000-4500 Lei + prime.