Click aici »

Mecanic Auto

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
01-08-2014
Data actualizare
01-08-2014

Descrierea postului

- Activitati mecanic auto pe toate tipurile de vehicule;
-Adunarea de accesorii auto ( racorduri , kituri de coborare , kituri de suspensie )
- Executarea corespunzatoare din punct de vedere tehnic a tuturor serviciilor;
- Realizarea lucrarilor de intretinere si reparatie a pieselor uzate ale tuturor tipurilor de autovehicule;
- Montajul tuturor componentelor pieselor auto (ex: dispozitive de cuplare, arcuri pentru garda la sol a masinii, suspensii sport, frane , curele de sincronizare , filtre) etc.;

Cerinte

Experienta anterioara in mecanica auto;

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Va oferim sansa de a ocupa pozitia de mecanic auto in cadrul unei compani moderne, cu activitate in domeniul transporturi rutiere de marfa.
-Veti lucra in punctul de lucru Magurele, Ilfov.
-Tichete de masa si transport asigurat.