Click aici »

Mecanic auto, camioane, autocare, autoutilitare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
26-09-2015
Data actualizare
31-03-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Reparatii/Service, Serviciu clienti, Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Rolul consta in efectuarea lucrarilor de intretinere si reparare a camioanelor din parcul auto al companiei si al partenerilor.
Responsabilitati:
- Verificare starii tehnice a camioanelor;
- Efectueaza lucrarile de intretinere a camioanelor;
- Realizarea la timp si corecta a reparatiilor camioanelor;
- Efectueaza interventii rapide de mecanica auto ? atunci cand este solicitat;
- Rapoarte privind activitatea efectuata.

Cerinte

Cerinte:
- Studii medii tehnice (profil mecanic auto);
- Cunostiinte aprofundate de mecanica auto;
- Experienta in domeniu pe o pozitie similara, minim 3 ani;
- Experienta in operatiuni de mecanica auto pe diferite marci de camioane;
- Permis conducere categoria B;
- Persoana organizata si proactiva;
- Persoana orientata spre rezolvarea problemelor;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara/ depanari;
- Rezistenta la stress.