Marochiner, cusator, croitor, confectioner, lucrator la masina de cusut

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
26-10-2015
Data actualizare
26-01-2016

Descrierea postului

Descrierea jobului:

Angajam lucrator la masina de cusut pentru realizarea de huse pentru: saltele, cuburi, forme, etc.

* Realizeaza activitati specifice fazei finale, de incheiat.
* Cusut fermoar, scai si incheiat.
* Materialele folosite sunt gen prelata, fas si imitatie de piele.
* Se luceaza si cu parti mari de cusut, drept si in margine. (2metri)
* Se asigura formare pentru fiecare faza de productie.

Cerinte

Candidatul ideal:

* Experienta minim 12 luni ani post similar.
* Dornic sa invete, implicat in activitatea pe care o desfasoara.
* Vitez? de lucru, indemānare, seriozitate.
* Experien?? cu ma?ini de cusut industriale (liniare)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
* Program flexibil.
* Part time / Full time.
* Spatiu de lucru curat, nou.
* Masini industriale noi.
* Salariu atractiv.

Punct de lucru:
*Fabrica Antilopa / Soseaua Garii Catelu

Transport in comun:
*Metrou
*Ratb: 102, 104, 246, 655, N101