Click aici »

Marketing Specialist la Complex turistic in Brasov

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Marketing
Data introducerii
22-02-2013
Data actualizare
22-02-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

La cea mai extinsa si ieftina retea de hoteluri, pensiuni, vile si restaurante din Brasov se cauta Specialist de Marketing, cu experienta si studii in domeniu si de preferat si in turismul local.
Atributiile vor include continuarea, dezvoltarea, implementarea si crearea de strategii de marketing pe baza obiectivelor trasate.

Cerinte

Se cere experienta, studii, initiativa, ambitie, personalitate si prezenta reprezentative.
Preferabil cu masina proprie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri in functie de rezultate, mese.