Marketing Project Developer zonele Transilvania, Banat, Muntenia,Dobrogea, Moldova (toate orasele)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Iasi, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Iasi Timisoara
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, Marketing
Data introducerii
30-11-2009
Data actualizare
30-11-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Proiect international aflat in perioada prelansare in Romania(martie 2010)cauta persoane active,manageri pentru constructie, dezvoltare, consolidare retea de firme ofertante si consumatori.

Cerinte

Disponibilitate pentru actiune, experienta in vanzari, conducere echipe, prezentare produs, motivat pentru castig si dezvoltare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Castig substantial, procente din rulajul retelei, sustinere achizitionare autoturism, sustinere pentru birou personal, bonusuri, excursii.