Click aici »

Marketing Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Tirgu-Mures Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Marketing, Management/Consultanta
Data introducerii
31-10-2011
Data actualizare
31-10-2011

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Elaboreaz? strategia anual? de marketing
- Elaboreaz? planul anual de marketing ?i bugetul de marketing, urm?re?te respectarea acestora
- Dezvolt? strategia de m?rci
- Creeaz? noi produse
- Planific? ?i deruleaz? campaniile media
- P?streaz? leg?tura cu agen?iile media
- Creeaz? materialele promo?ionale
- Efectueaz? studii de pia??, elaboreaz? rapoarte de pia??
- Planific? ?i pune n aplicare activit??ile zilnice de marketing.

Cerinte

- Studii: studii superioare de specialitate (economice sau marketing)
-Vechime: cel pu?in 2 ani de experien?? de lucru n domeniul de marketing
-Competen?e lingvistice: limba maghiar?, romn? ?i englez? la nivel avansat (limba german? constituie un avantaj)
- Cuno?tin?e de operare PC, Internet
. -Cunoa?terea pachetului Adobe ?i a programului Photoshop constituie un avantaj.

- Capacitate de analiz? ?i sintez?, judecat? rapid?
- Excelente abilit??i de comunicare
- Capacitate de rela?ionare interuman?
- ncredere n sine
- Abilit??i de planificare, organizare ?i conducere
- Asumarea responsabilit??ilor
- Abilitatea de a lucra n echip? ?i independent
- Abilitatea de a nv??a lucruri noi
- Eficien?? profesional? (capacitate de mobilizare crescut? pentru finalizarea ct mai operativa a tuturor sarcinilor si atribu?iilor ce-i revin, planificarea succesiunii activit??ilor pentru ncadrarea n termenele limit?)
- Orientare spre rezultate
- Rezisten?? la stres
- Creativitate
- Profil etic, integritate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta in cadrul interviului.