Click aici »

Manipulanti si Pikeri

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca, Ilfov Cluj-Napoca Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
07-07-2016
Data actualizare
07-11-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Achizitii/Logistica
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Echipa Macromex din Campia Turzii si Chiajna angajeaza Manipulanti si Pikeri

Responsabilitati:

raspunde de corectitudinea pregatirii marfurilor pentru distributie;
incarca, descarca si manipuleaza marfurile din depozit, ori de cate ori este necesar si in timp util;
ajuta la incarcarea masinilor de distributie si raspunde de corectitudinea incarcarii marfurilor;
ajuta la descarcarea marfurilor de la furnizori;
efectueaza asezarea marfurilor in depozit pe sortimente, loturi si termene de valabilitate, conform indicatiilor primite de la gestionari si/sau sefii de schimb;
participa la infolierea paletilor de marfa;
respecta nomele de calitate implementate in depozit.

Cerinte

experienta relevanta in activitate de depozit minim 1 an;
experienta in lucrul cu liza electrica si/sau transpaleta;
disponibilitate pentru program in schimburi;
atentie la detalii;
fara cazier;
capacitate de lucru in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv, tichete de masa, spor frig, spor ore de noapte, spor ore suplimentare.