Click aici »

Manipulant marfuri

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
23-10-2008
Data actualizare
23-10-2008

Descrierea postului

?asigurarea stocului minim de marfa;
?ordonarea si etichetarea marfurilor in depozit;
?verificarea marfurilor la receptie, cantitativ (pe baza facturilor/ avizelor) si calitativ, impreuna cu transportatorul delegat al furnizorului;
?trimiterea produselor catre bancul de probe;
?manipularea, expunerea si depozitarea marfii, verificarea inscriptionarii corecte a codului pe fiecare produs;

Cerinte

?studii medii
?persoana harnica, responsabila, constiincioasa;

Oferta (bonusuri, beneficii)

?salariul negociat in functie de abilitati/competente;
?tichete de masa;
?decont transport.