Click aici »

Manipulant marfuri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
18-04-2019
Data actualizare
18-04-2019

Descrierea postului

? Pregateste produsele in cantitatea si din lotul indicat pe lista de pregatire, de la primul pana la ultimul cod;
? Se asigura ca produsele pregatite sunt bune pentru vanzare, iar ambalajele nu sunt deteriorate;
? Aranjeaza produsele pe palet, astfel incat sa fie stabile si usor de verificat;
? Depune comanda pregatita in zona rezervata pentru verificare, inainte sa primeasca o alta lista de pregatire;
? Duce comanda pregatita in zona indicata pentru incarcare;
? Participa zilnic la curatenia in depozit si intretine curatenia din spatiile de depozitare, in vestiare si in spatiile adiacente depozitului;

Cerinte

Candidatul ideal
? Minim 8 clase finalizate;
? Atent la detalii;
? Abilitati matematice de baza;
? Seriozitate, cinste, atitudine profesionala;