Click aici »

Manipulant marfa, stivuitorist

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
07-11-2019
Data actualizare
07-11-2019

Descrierea postului

- Receptia, eliberarea marfurilor si inventarierea lor pe baza documentelor specifice;
- Intretinerea stocului;
- Evidenta gestiunii;
- Intocmirea documentelor necesare precum si a altor rapoarte cerute.

Cerinte

- Experienta de minim jumatate de an constituie avantaj;
- Abilitati: comunicare, responsabilitate, organizare, munca in echipa;
- Cursul de Stivuitorist ( Autorizatie ISCIR)- constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant + tichete de masa + tichete de vacanta;
- Bonusuri de performanta in functie de realizari;
- Mediu de lucru placut alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Trimite CV