Click aici »

Manipulant/a marfa in depozit!

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
27-11-2018
Data actualizare
00-00-0000

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

SARCINILE DVS:
- Pregatirea comenzilor dupa lista primita, scanare
- Depozitarea produselor alimentare
- Controlul calitatii
- Veti lucra in frigidere, temperatura minima este de -24 grade Celsius

Cerinte

PROFILUL DVS:
- Limba germana minim nivel A1(e obligatoriu sa cunoasteti sa numarati pana la 200), experienta in domeniu constituie un avantaj
- Prezentarea actelor cerute de angajator va facilita si accelera angajarea
- Ingrijirea echipamentelor si instrumentelor incredintate, precum si a locului de munca
- Punctualitate si seriozitate in raport cu angajatorul
- Apt pentru munca fizica
- Disponibilitate de munca dupa ora 14.00
- Angajament ridicat, munca in echipa, rezistenta si un mod de munca independenta si structurata
- Flexibilitate
- Permis de conducere si o masina privata, constituie un avantaj!

Oferta (bonusuri, beneficii)

OFERIM:
- Contract de munca legal german pe perioada determinata cu norma intreaga si cu traducere in limba romana, experienta de munca intr-o companie de renume
- Se poate discuta si munca pe o perioada nelimitata de timp
- Posibilitatea pentru cupluri de a lucra impreuna, se va discuta cu angajatorul
- Salariul este de 10 euro brut/ora
- Concediu de munca legal platit 24 zile/an
- Bonusuri de vacanta si de Craciun
- Plata salariului prin transfer bancar la timp, posibilitatea de a primi la inceput avans saptamanal (se va analiza dupa caz)
- Posibilitatea de a lucra pe o perioada lunga de timp
- Posibilitate efectuare ore suplimentare, se va discuta cu angajatorul
- Asistenta privind: deschiderea asigurarii de sanatate obligatorie (Krankenversicherung), inregistrare la oficiul de evidenta a persoanelor (Anmeldung), biroul fiscal (Finanzamt/Steueridentifikationnummer), depunerea dosarului pentru indemnizatiile pentru copii (Kindergeld)
- Se asigura cazare in camera cu MAX 2 persoane si cu o bucatarie complet utilata de catre angajator la 10 km distanta fata de locul de munca contra cost 200 euro de persoana, se va retine direct din salariu
- Persoana de contact in limba romana, pentru detalii rog sa ma contactati:
Pavel Chiperi
Recrutor International Mobility
+491621315831
pavel.chiperi@be4work.com
be4work GmbH