Click aici »

Manichiurista

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
30-01-2014
Data actualizare
30-01-2014

Descrierea postului

Cautam MANICHIURISTA care sa stapaneasca bine tehnicile specifice pentru manichiura clasica si moderna (gel, unghii false, spa, modele, etc.).

Cerinte

Cautam o persoana tanara, placuta, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite. Experienta candidatului in saloane de infrumusetare trebuie sa fie de minim 2 ani. Constituie un avantaj existenta unui portofoliu de clienti in sudul orasului Bucuresti si/sau in Popesti-Leordeni.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim contract de munca si salariu negociabil. Programari pentru interviu si proba practica la 0731.346.399 sau 021.367.55.22.