Click aici »

Manager vanzari

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Tecuci Tecuci
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
21-11-2013
Data actualizare
19-03-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Industrie
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Elaborarea si implementarea de politici comerciale in vederea cresterii profitului firmei; promovarea produselor, prospectare piata, negociere cu clientii, mentinerea relatiei cu clientii (vizite, etc.)

Cerinte

Studii superioare (INGINER / ECONOMICE)
Cunostinte tehnice - proiectare - prezinta avantaj
Experienta in vanzari
Tehnici de vanzare
Cunostinte operare PC
Cunoasterea a cel putin o limba straina de circulatie internationala (engleza)
Spirit organizatoric, initiative, corectitudine, seriozitate, tenacitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii,
Disponibilitate pentru deplasarii in tara si in afara tariiune abilitati de comunicare si interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu