Click aici »

Manager supermarket

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Breaza, Comarnic, Cornu, Predeal Breaza Comarnic Cornu Predeal
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Comert, Management/Consultanta
Data introducerii
02-11-2009
Data actualizare
02-11-2009

Descrierea postului

? coordonarea activitatii magazinului.
? coordonarea echipei din subordine, implicarea in procesul de integrare si evaluare a acesteia.
? realizarea planului de vanzari si a inventarelor.
? coordonarea fluxului de marfuri, gestionarea stocurilor.

Cerinte

? studii superioare.
? experienta in domeniu.
? cunostinte de utilizare a calculatorului.
? orientare catre clienti.
? capacitate de coordonare a subordonatilor pentru realizarea obiectivelor propuse.
? capacitate de lucru in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

? pachet salarial motivant.
? locatie de lucru: Sinaia, localitati limitrofe.