Click aici »

Manager resurse umane pentru agent de munca temporara

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
09-05-2012
Data actualizare
09-05-2012

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Manager Resurse Umane, HR , in cadrul Flexywork Srl - Agent de Munca Temporara pentru selectie/recrutare, gestionare, logistica personal temporar angajat ce activeaza la Clientii Utilizatori.
Activitate de Front Office la Bucuresti si deplasari in tara.

Cerinte

Studii Superioare in Economie sau Drept; Politehnica, Litere.

Limba straina obligatorie - Italiana
Limba straina suplimentara dar nu obligatorie - Engleza , Rusa
Candidat cu caracter sociabil.
Experienta in activitatea de Birou - Windows, Office, Email, Internet Search Engines, Arhivare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu corespunzator responsabilitatilor.
Masina de serviciu
Bonuri de Masa
Birou Propriu.
Potential de cariera la nivel European.