Click aici »

Manager proiect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Rimnicu-Vilcea Rimnicu-Vilcea
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
29-08-2013
Data actualizare
29-08-2013

Descrierea postului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- supervizeaza desfasurarea lucrarilor proiectului pe santier si rezolva eventualele probleme aparute in executie, ofera solutii tehnice pe santier

- coordonarea si conducerea executiei corecte a lucrarilor in santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie

- coordoneaza activitatea de executie din santier, echipele proprii si ale subantreprenorilor

- asigura o buna desfasurare a lucrarilor cu respectarea etapelor de constructie

- intocmeste planuri detaliate de lucru lunare si monitorizeaza respectarea implementarii acestora
- studierea caietului de sarcini si analizarea posibilitatilor tehnice si economice de realizare ale obiectivelor
- respectarea termenelor limita de executie a lucrarilor;

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:

Absolvent studii superioare tehnice in domeniul constructilor
Persoana dinamica, cu experienta in constructii civile / industrial / drumuri / edilitare, capabilitati de organizare si supraveghere a activitatilor din santier.

Bun organizator, sociabil, muncitor, serios, punctual
Notiuni de management de proiect.

Disponibilitate la program prelungit
Varsta maxima: 45 ani
Cunostinte bune operare PC (Word, Excel,Microsoft Project, AutoCad);
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate la deplasari
Prezinta avantaj autorizarea ca RTE.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial competitiv
- Masina de serviciu, laptop, telefon mobil
- Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.