Click aici »

Manager proiect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
09-05-2016
Data actualizare
22-07-2016

Descrierea postului

Postul presupune gestionarea unei baze de clienti existenti, implementarea cerintelor clientilor  in parametrii conveniti si informarea acestora in legatura cu stadiul proiectelor.

Cerinte

Candidatul ideal este orientat spre client, proactiv, organizat, are abilitati reale de comunicare, cunostinte bune de limba engleza si de utilizare a calculatorului (in special Excel). Capacitatea de a analiza si sintetiza informatiile, de a lucra fara coordonare directa reprezinta avantaje.