Click aici »

Manager - pagina web

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
19-02-2014
Data actualizare
20-02-2014

Descrierea postului

Obiectivul postului este de a crea un magazin virtual pentru compania noastra.
Pe care sa-l mentina si sa-l promoveze.
Avem nevoie de o persoana dinamica, bine organizata, creativa.

Cerinte

- Experienta in domeniu .
- Porofoliu de site-uri pe care sa-l poata prezenta .
- Cunostinte in domeniul it si site development.
- Cunostinte de PHP si MySQL
- Cunostinte de baza referitoare la realizarea de site-uri pentru campanii SEO
- Eficienta in munca de echipa.
- Abilitati de organizare si planificare a timpului.
- Atentie la detalii si capacitate de a lucra cu termene limita.
- Cunostinta limba engleza de la mediu la avansat

Oferta (bonusuri, beneficii)

Saluriu atractiv fix + bonusuri in functie de realizari.
Program flexibil