Click aici »

Manager Dezvoltare Zona

Liceu, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Alexandria, Bucuresti, Giurgiu, Ilfov Alexandria Bucuresti Giurgiu Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing, Management/Consultanta
Data introducerii
22-02-2018
Data actualizare
22-02-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Dezvoltarea afacerii in zona alocata.

Cerinte

Cerinte:
- sa isi doreasca sa atinga pozitii de management
- candidatul cu nivel mediu experienta, cu portofoliu de clienti - (constituie avantaj)
- carnet de conducere cat B
- persoane motivate de castiguri peste medie

Cunostinte:
- vanzari, marketing, negociere, comunicare
- experienta in agronomie, horticultura - constituie avantaj
- experienta in vanzarea de inputuri agricole reprezinta un avantaj
- cunoasterea potentialului unei zone reprezinta un avantaj
- limba engleza si/sau spaniola, nivel mediu reprezinta un avantaj

Responsabilitati
- identificarea de clienti potentiali
- vanzarea de produse
- marketarea zonei
- dezvoltarea clientilor si a potentililor client in zona
- mentenanta clientilor in zona
- urmarirea incasarii ctrv produselor

Abilitati:
- experienta in promovarea produselor pentru nutritia plantelor
- sa isi asume targete de vanzari
- sa fie organizat
- sa fie deschis la nou
- sa fie dispus la deplasare pe teren
- sa aiba abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- sa aiba abilitati foarte bune de negociere
- sa stie sa inchida procesele de vanzare
- sa doreasca dezvoltarea businesului
- sa poata gestiona echipe de vanzari

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Cursuri de produs/ vanzari / marketing / negociere
- Salar/Alte beneficii : Se negociaza in functie de abilitatile si experienta candidatului