Click aici »

Manager Departament

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Marketing, Management/Consultanta
Data introducerii
07-11-2016
Data actualizare
07-11-2016

Descrierea postului

Se ocupa de serviciile si de clientii companiei si de coordonarea echipei de consultanti.

Cerinte

? Experienta in retail management sau in conducerea unui grup de aproximativ 10 persoane in domeniul serviciu clienti constitue avantaj.
? Abilitati exceptionale in domeniul serviciu clienti si relatii interpersonale.
? Aptitudini organizatorice si analitice dovedite.
? Experienta in instruirea personalului.
? Abilitatea de a lua initiativa si de a lucra dupa instructiunile proprii.
? Abilitatea de a planifica si atinge obiectivele pe termen lung si scurt.
? Abilitatea de a rezolva mai multe sarcini intr-un mediu rapid.
? Abilitatea de a stabili rutine eficiente pentru comunicarea excelenta cu toti membrii echipei pentru a maximiza productivitatea.
? Buna cunoastere a limbii engleze vorbite

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri atractive.