Click aici »

Manager Departament Agricol

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Bacau, Botosani, Iasi, Roman, Suceava Bacau Botosani Iasi Roman Suceava
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura, Management/Consultanta
Data introducerii
19-02-2009
Data actualizare
19-02-2009

Descrierea postului

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul agricol.

Responsabilitati:

- planificarea si coordonarea productiei de sfecla de zahar in concordanta cu bugetul aprobat;
- coordonarea impreuna cu Managerul fabricii a campaniei de sfecla;
- planificarea si coordonarea tuturor activitatilor legate de inchirierea, repararea si mentenanta echipamentelor agricole;
- planificarea, managementul si coordonarea activitatilor agricole;
- organizarea necesarului de input-uri pentru productia sfeclei de zahar (seminte, fertilizator, pesticide, tehnici agricole, etc.)

Cerinte

- studii universitare finalizate in domeniul agricol sau horticultor;
- experienta in domeniul culturilor agricole de 3-5 ani si pe o pozitie similara de minim 3 ani;
- cunostinte bune de Limba Engleza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de relocare;
- posibilitati de dezvoltare in cariera intr-o companie multinationala;
- mediu de lucru profesionist.