Click aici »

Manager de proiect

Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
02-05-2019
Data actualizare
02-05-2019

Descrierea postului

Angajam manager de proiect in cadrul unui atelier de prototipare.

Atributii:
Dezvoltarea portofoliului de legaturi si retele de colaborare,
Promovarea produselor si serviciilor,
Promovarea inovarii si schimbarii in cadrul organizatiei,
Gestionarea inovatiei produselor sau serviciilor in cadrul organizatiei,
Coordonarea activitatilor de dezvoltare a structurilor organizationale inovative,
Supervizarea echipei tehnice in derularea ativitatii de inovare,
Elaborarea planului de marketing pentru produsele coordonate,
Coordonarea lansarii produsului sau serviciului inovativ,
Coordonarea procesului de stabilire a preturilor produselor,
Elaborarea previziunilor financiare pentru un proiect de dezvoltare produs,
Planificarea vanzarilor pentru produsul nou sau imbunatatit,
Monitorizarea respectarii standardelor de calitate pentru materialele de promovare a produselor.

Echipamemtele disponibile sunt noi, de ultima generatie si cu o
mare precizie:
- strung conventional;
- freza conventionala;
- masina de taiat cu electroeroziune;
- aparat de sudura si plasma;
- echipamente electrice de mana;
- masina de roluit;
- masina de gaurit;
- presa hidraulica.

Cerinte

Persoana aplicanta trebuie sa fie transparenta, punctuala si serioasa cu minime cunostiinte in domeniul mecanic si electric.