Click aici »

Manager de Proiect in domeniul Hotelier

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Vanzari, Marketing, Management/Consultanta
Data introducerii
09-10-2011
Data actualizare
09-10-2011

Descrierea postului

Se cauta Manager de proiect care se va ocupa de contactarea, inscrierea si activarea a diferite unitati comerciale din Brasov si imprejurimi in lista de furnizori de servicii (cu reduceri) pentru clientii firmei (gen card de fidelitate).

Perioada de baza este de 2-3 luni, dupa care se va verifica posibilitatea angajarii pe perioada nedeterminata.

Cerinte

Se cere experienta in marketing si incheierea de contracte, personalitate si prezenta reprezentative, de preferinta cu masina proprie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri si posibilitatea de continuare a angajarii in functie de rezultate.