Click aici »

Manager de Proiect Dezvoltare Parcuri Fotovoltaice

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
19-03-2015
Data actualizare
19-03-2015

Descrierea postului

Descrierea postului:

- coordoneaza si organizeaza echipa de proiect si repartizeaza sarcinile membrilor acesteia, identifica si analizeaza riscurile, stabileste metodele de control;
- urmareste derularea proiectului in concordanta cu planul intocmit, cu accent pe calitate, incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat si urmareste sarcinile contractuale pe timpul derularii proiectului;
- se deplaseaza pe santier pentru sedinte si pentru evaluarea stadiilor de executie;
- raporteaza directorului orice tendinta de deviere de la planul de proiect (buget, calendar, calitate).

Cerinte

Experienta relevanta in domeniul managementului de proiect sau in conducerea de proiecte fotovoltaice;
Absolvent al Facultatii de Energetica sau Inginerie Electrica;