Manager-Colaborare cu companie Multinationala,Lider in domeniul Welness,Sanatate, Frumusete

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
750 EUR
Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Targoviste Bucuresti Constanta Ploiesti Targoviste
Domeniile ofertei
MLM
Data introducerii
08-03-2013
Data actualizare
09-04-2021

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Formam Manageri pentru companie multinationala

Cerinte

Despre noi:

Suntem o echipa de oameni intreprinzatori, dornici sa fim parte a rezolvarii problemelor economice din Romania.
Oferim un sprijin real pentru dezvoltarea fiecarei persoane cu care intram in contact.

Datorita planului de afacere si produselor unice,naturale, pe baza de Aloe Vera,compania multinationala pe care o reprezentam are titlul de "Lideri Mondial"in domeniul sanatate,frumusete,welness
In aceasta perioada ne extindem si in zona ta.
De aceea cautam Lideri:persoane cu spirit de Antreprenor,care doresc sa devina Directori de retea
Pentru a fi selectate,aceste persoane trebuies sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa aiba peste 18 ani.
- sa aiba capacitatea de a comunica liber
- sa aiba dorinta de a activa si a invata o noua modalitate de a trai bine.
- sa aiba capacitatea de a putea realiza intalniri cu posibilii clienti in cadrul unor seminarii.
- atitudine responsabila pentru activitatea desfasurata
- abilitatea de a gandi logic, de a munci eficient si competitiv
- cu simtul realitatii si fler, cu entuziasm si flexibilitate
- disponibilitate pentru studiu si dobandirea de cunostinte noi
- experienta anterioara in sistem MLM constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
1. Castig progresiv, in functie de implicare (se pleaca de la 0 ajungand progresiv la 1000 Euro/luna sau mai mult)
2. Programul ti-l realizezi singur/a in functie de timpul tau
3. Beneficiezi de cursuri de dezvoltare in cadrul companiei
4. Din realizarea vanzarilor proprii poti castiga intre 15% - 33% comision
5. Programe stimulative de merit

Venituri garantate-Frumusete- Sanatate,la un click distanta: trimite CV-ul tau la adresa office.colaborare@gmail.com si te vom contacta in vederea stabilirii unui interviu