Click aici »

Manager centru medical

Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management, Top Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate, Management/Consultanta
Data introducerii
20-05-2014
Data actualizare
20-05-2014

Descrierea postului

Cerinte

Studii medicale superioare finalizate;
Experinta manageriala constituie un avantaj;
Cunostinte de MS Office la nivel avansat;
Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
Abilitati de comunicare si relationare, negociere si persuasiune;
Abilitati in dezvoltarea echipei: motivarea acesteia si oferirea unui feedback constructiv;
Experienta in domeniul business-ului medical constituie un avantaj;

Responsabilitatea de baza consta in coordonarea activitatii unui centru medical, monitorizarea respectarii procedurilor de lucru si un management eficient al echipei:
Motivarea, dezvoltarea si evaluarea personalului din echipa sa, in functie de obiectivele stabilite;
Implementarea politicilor comerciale ale companiei;
Ofera suport pentru integrarea personalului in sistemul de lucru;
Asigura implementarea strategiei de vanzari, analiza si elaborarea rapoartelor de vanzari, identifica solutiile de optimizarea a parghiilor de vanzari;
Se ocupa de intocmirea si realizarea bugetului filialei pe care o conduce;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv;
Laptop, telefon si transport;
Avantajul de a lucra intr-o companie dinamica si puternica.