Click aici »

Manager cautare si dezvoltare produse si furnizori

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
1000 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
12-04-2018
Data actualizare
12-04-2018

Descrierea postului

Formarea matricei sortimentului
Cautarea furnizorilor, negocierea si aprobarea conditiilor
Control asupra livrarilor, controlul asupra decontarilor reciproce, control asupra formarii pretului: pe segmentul sau
??nitorizarea sortimentului si a preturilor concurentilor
Gestiune

Cerinte

- studii superioare
- experienta peste 3 ani
- o buna cunoastere a pietii bunurilor FMCG
- cunoasterea producatorilor-cheie , furnizorilor si dealerilor de pe piata romaneasca si europeana
- cunoasterea limbii engleze - obligatoriu, limba rusa- avantaj
Calitati personale: abilitati avansate de comunicare, diplomatie, responsabilitate, orientare catre rezultat, rezistenta la stres, autonomie in luarea deciziilor, performanta in  munca, persoana dinamica cu ambitii sanatoase

Oferta (bonusuri, beneficii)

Lucru intr-o companie internationala mare
Crestere in cariera