Click aici »

Maistru

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Productie
Data introducerii
01-08-2008
Data actualizare
13-04-2009

Descrierea postului

Descrierea postului:
- supravegherea echipei din subordine;
- ntocmirea documenta?iei necesare unit??ii de produc?ie;
- coordonarea opera?iunilor de aprovizionare a sec?iilor unit??ii cu materiale ?i scule;
- coordonarea activit??ii echipelor proprii ?i supravegherea activit??ii  subantreprenorilor;
- monitoriza?ia execu?iei, din punct de vedere al cantit??ilor, conformit??ii cu proiectul, calit??ii ?i respect?rii termenelor;
- recep?ionarea documenta?iei care sose?te n unitate ( pontaje subantreprenori, avize de nso?ire a m?rfii) ?i realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de execu?ie a lucr?rilor;
- raportarea constant? a evenimentelor din unitatea de produc?ie;

Cerinte

- studii tehnice de specialitate;
- r?spunderea organiz?rii ?i desf??ur?rii activit??ii de produc?ie la punctul de lucru repartizat de societate, n deplin? securitate ?i pentru realizarea integral? a m?surilor de bun? func?ionare, exploatare ?i ntre?inere a utilajelor  ?i ma?inilor ncredin?ate;
- organizarea punctului de lucru, repartizarea lucr?rilor pe forma?ii sau echipe, suprvegherea execu?iei lucr?rilor pe tot timpul programului de lucru;

Criterii de performan??:
- cantitativi: alegerea unor solu?ii tehnice corecte respectnd normativele n vigoare;
- calitativi: promptitudine n rezolvarea cerin?elor clien?ilor; tact, precizie, acurate?e n realizarea sarcinilor care-i revin; corectitudine, perseveren??, sociabilitate; - spirit de ini?iativ?, creativitate, sim? de r?spundere, temperament echilibrat; eventual dispunere la program prleungit;
- sitem eficient de rela?ionare;
- mobilitate;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta se va discuta n momentul interviului.